DHOME DOPIO

Per Nje Person & Pa Ballkon

Kjo dhome dyshe ka nje krevat te plote dhe nje mengjes shume te mire te perfshire ne cmim. Kjo dhome eshte e perkryer per nje person. Western Star Hotel, i ofron turisteve dhoma te mobiluara me kujdes dhe hapesire.

null

1 Person

null

1 Krevat Dopio

null

Mengjes i Perfshire

FACILITETE NE DHOME

POLITIKAT E HOTELIT

Deposita : 100% e nates se pare do te merret ne momentin e rezervimit

Politikat e anullimeve apo parapagimeve varen nga lloji i dhomes

Check in: 14:00 PM

Check out: 11:00 AM